Coronavirus: Jesteśmy otwarci i gotowi, aby pomóc Ci zarządzić Twoją sprawą online

ZAUFANIE - ISTOTA NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA

Jako partner restrukturyzacji zadłużeń, kupujemy niezabezpieczone kredyty od naszych partnerów, banków i instytucji finansowych, aby mogli skupić się na swojej podstawowej działalności. Dzięki wiedzy i rygorystycznej zgodności, zdobywamy zaufanie naszych partnerów. Co równie ważne, wspieramy naszych zadłużonych Klientów, w uwolnieniu się od długów, dzięki zrównoważonym planom płatności w oparciu o ich indywidualne okoliczności. Dzięki szacunkowi i uczciwości zdobywamy zaufanie naszych Klientów.

Po zakupie zadłużonych pożyczek od banków, kontaktujemy się z Klientem w celu przeprowadzenia otwartego dialogu dla pełnego zrozumienia sytuacji Klienta. Skupiamy się na nawiązaniu współpracy z każdym Klientem, aby stworzyć rozsądny i zrównoważony plan płatności. Nasze metody opierają się na przejrzystości, dialogu i wzajemnym szacunku, ponieważ zawsze chcemy, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani. Naszym celem jest pomóc naszym Klientom, aby byli wolni od długów i mogli powrócić do ekosystemu finansowego.

Oferujemy również obsługę depozytów detalicznych w Niemczech oraz w Szwecji, z prawie 70 tysiącami aktywnych kont. Wypracowaliśmy również wiodącą ofertę depozytową dla klientów detalicznych. Hoist Finance ma ponad 20-letnie doświadczenie poprzez nabywacie i obsługę 2100 portfeli kredytów zagrożonych. Nasz sukces opiera się po części na długotrwałych relacjach z naszymi partnerami i jesteśmy uważani za przejrzystych i wiarygodnych.

Jesteśmy regulowaną instytucją finansową, nadzorowaną i zarządzaną przez te same władze i przepisy, co zwykłe banki. Hoist Finance ma siedzibę w Sztokholmie w Szwecji i jest notowany na giełdzie Nasdaq w Sztokholmie od 2015 r., Działając w jedenastu krajach europejskich. Przyczyniamy się do zrównoważonego ekosystemu finansowego i lepszej przyszłości dla naszych Klientów.